Blindfriendly Pondelok 6. 4. 2020 | Meniny má Irena Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

KONTAKTY

   

Turistické zaujímavosti / Touristische Sehenswürdigkeiten


 

 

Informationen, Unterlagen und Dokumente in der deutschen Sprache.

 Ďalším výstupom spolupráce Bratislavského samosprávneho kraja a Dolného Rakúska je v rámci projektu DESTINATOUR 2013 Mapa zážitkov a pôžitkov.

Dňa 21. júna 2012 pri príležitosti uplynutia 250. rokov od narodenia Moše Schreibera, známeho pod rabínskym menom Chatam Sofer bude v Bratislave otvorená turistická trasa Stratené mesto Bratislava-Pozsony-Pressburg .

Okrem prechádzky na Devíne si teraz môžete aj spontánne zabicyklovať. Turistická Informačná kancelária Devínska Nová Ves tu totiž otvorila požičovňu bicyklov.

Bratislavský samosprávny kraj pripravil brožúru Cyklistika – relax na dvoch kolesách, ktorá je určená hlavne pre fanúšikov tohto športu.

 Medzi najvýznamnejšie a najobľúbenejšie strediská letnej turistiky v tomto regióne patrí Senec so svojimi Slnečnými jazerami s aquaparkom. Ponúka oddych i kultúrne podujatia.

 Malokarpatský kraj je reprezentovaný hlavne Malokarpatskou vínnou cestou, ktorej cieľom je uchovávať a zveľaďovať dedičstvo vinohradníctva v tejto oblasti.