Blindfriendly Pondelok 6. 4. 2020 | Meniny má Irena Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

KONTAKTY

   

Turizmus v Dolnom Rakúsku / Tourismus in Niederösterreich


 

 

Informationen, Unterlagen und Dokumente in der deutschen Sprache.

Hochkar pri Göstlingu sa vypína do nadmorskej výšky 1 800 m n. m. a vďaka svojej polohe je najvyšším strediskom alpských športov dolnorakúskeho „predalpského“ regiónu Voralpen.

V rámci Genuss – festu predstavil Ing. Franz Mitterhofer, projektový manažér pre región Donauland-Traisental-Tullnerfeld, tematickú cestu v Dolnom Rakúsku s názvom „Cesta zážitkov do stredu Dolného Rakúska“. Prednáška predstavovala jedno z východísk prenosu know-how, pri príprave podobného projektu v Bratislavskom kraji s názvom Pálffyovská cesta.

 Žatva podujatí leta 2012 je pestrá a rozmanitá: na svoje si prídu nielen športovo založení, pohodoví pútnici, ale a jrodiny, obľubujúce spoločné oslavy. Programový rámec atraktívnych podujatí pre výletníkov a peších turistov v regióne muštov Mostviertel a vo Viedenských Alpách je rozvrhnutý až do konca septembra.

Hostia workshopu v Stupave si okrem iného vypočuli aj odbornú prednášku pána Mag. Christiana Neuwirtha, vedúceho sekcie stratégie a komunikácie oddelenia hospodárstva, turizmu a technológie Úradu dolnorakúskej krajinskej vlády.